Savunma Sanayi Yedek Parça İmalatı

savunma-sanayi-yedek-parca-imalati-yapan-firma

Milli savunma, ülkelerin en büyük bağımsızlığını temsil eden göstergelerden biridir. Bu alanda yapılan bütün gelişmeler ülkelerin jeopolitik gücünü de göstermektedir. Bu nedenle milli piyade tüfeği, milli hava savunma sistemleri, milli tank, milli uydu, milli insansız hava aracı, milli savaş helikopteri, milli savaş uçağı projeleri kamuoyu ile paylaşılmıştır. Milli savunma sanayimizin gelişmesi ile beraber birçok sektör de harekete geçmiştir. Bunlardan biri de tabi ki kalıp sanayidir. Yedek parça üretimi ve kalitesi burada etki sahibidir. Hassas ve komplike sistemlerden oluşan savunma sanayi kendisini destekleyecek ve ihtiyaçlarını karşılayacak yerli tedarikçiler konusunda tedbirli davranmaktadır.

DMR Makina olarak bu mili görevin bilinci ile makine parkını bir revize de etmiştir. Kalite ve sistem testlerinden sonra yetkilendirilen şirketimiz savunma sanayimizin ihtiyacı olan tasarım, prototip imalatı, seri imalatları, özel imalatlar ve ürün geliştirme sistematik olarak üretmektedir. Doğal olarak imzaladığımız gizlilik sözleşmelerine istinaden ve tersine mühendislik ilkelerimize bağlı olarak bu alanda üretimini yaptığımız ürünleri sergilemiyoruz.  Bu ilkeye bağlı olarak da makine parkımıza ilişkin hiçbir görsel web sitemizde yer almamaktadır.

Bu bağlamda üretim yeteneklerimizi öğrenmek isteyen savunma sanayi şirketlerinin sunum taleplerini pazarlama departmanımızla paylaşmalarını arz ediyoruz.