Makine Yedek Parça İmalatı

makina-yedek-parca-imalati-yapan-firma

Makine Parçaları İmalatı

Kalite konusundaki güncel teknolojinin takip edildiği ve makine parkurunu gelişen üretim sistemlerine uygun bir şekilde yenilemeye devam etmekte olan firmamız otomasyona uygun seri yedek parça üretimi yapabilecek tezgahları ve seri üretime cevap verebilen yazılımları envanterine kaydederek üretimine hızla devam etmektedir. Firmamızın hedefi kaliteli üretim yapmak ve pazar şartlarına uygun seri ve hızlı talaşlı imalat yapmaktır. Otomotiv, makine, mobilya, perde, yedek parça, tekstil, tente, yedek parçalarının üretimi yapılmaktadır.

DMR Makina, otomotiv sektörü, makine, yedek parça, mobilya sektörü, beyaz eşya, raf, dekorasyon, tente, perde, bağlantı parçaları sistemleri, matbaa ve tekstil sektörlerine hizmet vermektedir. Talaşlı imalat konusunda sürekli olarak yenilik, kalite ve hizmet anlayışını benimseyerek CNC torna, CNC freze tezgahlarını bünyemize alarak üretmeye her daim devam etmekteyiz. 

Makine Yedek Parça İmalatı

Makine imalatı alanında birçok sektöre hizmet etmekteyiz. Sadece anahtar teslim makineler değil, ayrıca Makine Yedek Parça İmalatları da yapmaktayız. Firmamız bünyesindeki tasarım ekibimiz ile anahtar teslim projelerde dizayn ve tasarım hizmetimiz mevcuttur. Makine tasarımında tersine mühendislik yöntemiyle montaj kolaylıkları hesaplanmaktadır. Makine risk analizi yapılarak çalışma sırasında olabilecek sorunların önlemi alınmaktadır. Risk analizini sadece dinamik yükler değil, ayrıca elektronik olarakta incelemekteyiz. Çalışma ortamı etkenleri, yıllık çalışma saatleri gibi etkenler de göz önünde bulundurulmaktadır.

Makine İmalatı Nasıl Yapılır?

Ürettiğimiz makinelerde kullanılan pnömatik, hidrolik ve sürücü gibi sistemleri tercih ederken sektörde mümkün olduğunca bilinen firmaları tercih etmekteyiz. Makine imalatı yapan firmalar, daha çok tasarım noktasında maliyet açısından uygun ve tedariği zor olan malzemeleri talep etmektedirler.

Makinelerin üretim maksadıyla çalışırken arıza sürecinin gereğinden uzun sürmesi, tasvip edilen bir durum değildir.

Sürekli çalışan yatak, sürücü, rulman, motor, zincir ve bant gibi aksamların arızalanma olasılığı diğer mekanik aksamlara nazaran daha fazladır. Ayrıca Makine şase konstrüksiyonları belirli bir yapıda olması gerekmektedir. Sağlam, kaliteli ve kısa ömürlü olmayan bir makine şasesi için genellikle kaynaklı yöntem kullanılır.

CNC takım tezgahları ekipmanları ve kesici takımları satışı konusunda önde gelen SM Teknoloji, firmasından temin ettiğimiz Gerardi süper hassas mengeneler sayesinde yüksek hassasiyetli parçalar üretmekteyiz. Özellikle dar toleranslı parçaların yüksek kalitede işlenmesini sağlamaktayız. CNC Tornamıza, yine SM Teknoloji’den aldığımız Autogrip hidrolik ayna sayesinde bağlama kabiliyetlerimizi arttırdık.